بهینه سازی موتور جستجو (Seo) راه ایمن

تخمین زده می شود که حداقل 340 میلیون نفر از موتورهای جستجو برای پیدا کردن خدمات ارائه دهندگان هر شب استفاده می کنند. این تعداد زیادی از خانمها و آقایان است. موتورهای جستجوگر برتر از محبوبیت پیوند استفاده می کنند که هنگام جستجو ابتدا کدام یک از مناظر را توسعه می دهند. آیا خوب نیست اگر وب سایتی در سطح لیست قرار بگیرد؟ در واقع همیشه با بهینه سازی موتور جستجو یا سئو امکان پذیر است. با آموزش صحیح سئو ، می توانید در مسیر کسب و کار موفق تر و بازدید وب بسیار بالاتر باشید.

بهینه سازی موتور جستجو شامل مهارت و تلاش برای تضمین اینكه شما نتایج  سئو مورد نظر خود را از شركت خود جمع آوری می كنید و ضروری است كه شما حداقل یك درک اساسی از نحوه اجرای آن داشته باشید.

اکنون به من اجازه دهید در مورد موارد واضح صحبت کنم ، موفقیت هر وب سایتی با میزان بازدیدکننده ای که دارد مستقیماً متناسب است. اگر موفقیت بیشتر مربوط به بازدیدکنندگان است ، پس چرا هر کس از کسب و کار باهوش 95٪ از تبلیغات خود را به بودجه اختصاص می دهد ، یک نوع تبلیغات جدید و منحصر به فرد در وب سایت خود است؟

اطمینان حاصل کنید که کلمه کلیدی را انتخاب نکنید که در مورد رتبه بندی با استفاده از آن فقط مقدار کمی داشته باشید. رتبه بندی برخی کلمات کلیدی تقریباً غیرممکن است بنابراین سطح رقابت خود را بررسی کنید.

سه م differentلفه مختلف Seo وجود دارد. اولین قسمت همیشه انجام تحقیقات مناسب در مورد کلمات کلیدی و انتخاب کلمات کلیدی خریدار یا کلمات کلیدی ترافیکی و عبارات کلیدی است. یک کلمه کلیدی خریدار به چندین شخص مربوط می شود که سعی می کنند نوع خاصی از محصول را پیدا کنند یا محصول را بررسی کنند. کلمه کلیدی ترافیک به هیچ وجه به معنای جستجو کردن شخصی برای خرید چیزی نیست. یک کلمه کلیدی ترافیک از نظر ترافیک شروع عبارات کلمه کلیدی را ارائه می دهد.

برای نوشتن کپی خود – به مقدار کمتری اضافه می شود. وانمود کنید که برای NPR می نویسید. آنها واقعاً چه کار می کنند؟ آنها به شما می گویند آنچه می توانند به شما بگویند ، به شما می گویند چه سلامتی دارند و سپس آنچه را به صاحبان گفته اند به شما می گویند. NPR هیچ ساختگی نیست ، اگر این کاری باشد که انجام می دهند ، خوب است پس از کنار واگن باند بپرید و شیپور خود را به باد دهید.

الف) معمولاً بیشتر موتورهای اصلی مانند google 3 تا 4 ماه قبل از ایندکس وب سایت استفاده می کنند. این مسئله است اما همیشه مسئله نیست. اخیراً ، وب سایت خود را به فهرست Google ارسال کردم و نمایه سازی در همان روز انجام شد. زمان انتظار برای نمایه سازی غیر قابل پیش بینی است ، اما می توانید 3-4 ماه فرصت دهید.

ترس ها را بپرسید! نترسید که بپرسید چه کارهایی ممکن است باعث بهبود نمره شما شود. بیشتر سئوکاران هرگز درمورد کاری که فرد انجام می دهد مشکلی ایجاد نمی کنند. ممکن است توصیه شود که نمی توانید کل عملکرد SEO خود را فاش کنید. اما ، ممکن است آنها در مورد کارهایی که انجام می دهند بینشی داشته باشند. با بیش از یک تجارت اینترنتی در زمینه SEO صحبت کنید. مقایسه کنید هر کدام برای گفتن کمی تحقیق به تنهایی و به طور مستقل. ببینید آیا شرکتهایی برای Better Business Bureau گزارش شده اند یا خیر. در صورت شرکت یا اشخاص هرگونه مقاله یا نظریه در مورد موضوع را تجربه کرده اند. پرس و جو کن. تلاش کنید تا ایده اعتبار شرکت یا اشخاص را داشته باشید.